Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Trekking

ATLANTIS GTS

ATLANTIS GTS
ATLANTIS GTS

Atlantis GTS to rower typu trekkingowego z prostą górną częścią ramy. Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanej kierownicy i specjalistycznych opon, ten męski model pozwala na codziennie korzystanie w każdych warunkach. Rower doskonale sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i dłuższych trasach oraz zróżnicowanym terenie. Rama posiada dożywotnią gwarancję producenta, a jej cienka konstrukcja, wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium, odpornego na uderzenia mechaniczne i korozję. Rower waży 17,3 kg.

Cena:

4 899,00 zł

ATLANTIS LDS

ATLANTIS LDS
ATLANTIS LDS

Opisywany model trekkingowy posiada regulowany wspornik kierownicy. Układ napędowy składa się z najwyższej klasy podzespołów SHIMANO, które zapewniają dobranie właściwego przełożenia łańcucha podczas jazdy. Atlantis GTS posiada 30 biegów w systemie 3x10 z płynnym układem przeskoku łańcucha za pomocą podręcznych i ergonomicznych manetek. Solidny i wytrzymały mechanizm korbowy SHIMANO T521 zawiera nowoczesną osłonę oraz połączony jest z wytrzymałymi pedałami wykonanymi ze stopu aluminium i powierzchnią antypoślizgową.

Cena:

4 899,00 zł

CITIZEN

CITIZEN
CITIZEN

Citizen to model miejski, który można wykorzystać na codzienny dojazd do pracy czy szkoły. Rama roweru jest bardzo lekka, wykonana z wytrzymałego technicznego stopu aluminium 6001, który dodatkowo posiada właściwości antykorozyjne. Masa kompletna prezentowanego modelu to 16,6 kg.

Cena:

2 999,00 zł

EXPEDITION GTS

EXPEDITION GTS
EXPEDITION GTS

W rowerze zastosowano nowoczesny, odpowiednio wyprofilowany układ kierownicy, który jest połączony z wysokiej klasy widelcem SR SUNTOUR NEX oraz amortyzatorami o skoku 63 mm z blokadą hydrauliczną. Do modelu Expedition GTS są dołączone są 28-calowe koła firmy STARS ze szprychami SAPIM LEADER oraz specjalistyczne trekkingowe opony RUBENA HOOK o szerokości 35 mm, które są bardzo komfortowe w trakcie codziennego użytkowania.

 

Cena:

4 199,00 zł

EXPEDITION LDS

EXPEDITION LDS
EXPEDITION LDS

Damski model roweru turystycznego Expedition LDS posiada obniżoną górną część rurową, co znacznie ułatwia wsiadanie. W rowerze zastosowano wyprofilowaną kierownicę specjalistyczne opony. Ten damski model trekkingowy pozwala na dojazd do szkoły, pracy czy też korzystanie w trakcie dłuższych wycieczek. Expedition LDS sprawdzi się również doskonale na nierównym terenie.

Cena:

4 199,00 zł

GLOBETROTTER GTS

GLOBETROTTER GTS
GLOBETROTTER GTS

Globtrotter GTS to rower typu trekkingowego z prostą górną częścią ramy. Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanej kierownicy i specjalistycznych opon, ten męski model pozwala na codziennie korzystanie w każdych warunkach. Rower doskonale sprawdzi się zarówno na krótkich, jak i dłuższych trasach oraz zróżnicowanym terenie. Rama posiada dożywotnią gwarancję producenta, a jej cienka konstrukcja, wykonana jest z wytrzymałego stopu aluminium, odpornego na uderzenia mechaniczne i korozję. Rower waży 16,5 kg.

Cena:

5 999,00 zł

GLOBETROTTER LDS

GLOBETROTTER LDS
GLOBETROTTER LDS

Damski rower turystyczny Globtrotter LDS posiada obniżoną górną część rurową, co ułatwia wsiadanie. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej kierownicy i zastosowaniu specjalistycznych opon, pozwala przejazd na dowolnej trasie. Globtrotter LDS sprawdzi się również doskonale na nierównym terenie. Rama objęta jest dożywotnią gwarancją producenta. To lekka, cienka konstrukcja, wykonana z wytrzymałego stopu aluminium odpornego na uderzenia mechaniczne i korozję. Całkowita masa roweru to 16,5 kg.

Cena:

5 999,00 zł

VISION GTS

VISION GTS
VISION GTS

Model turystyczny Vision GTS posiada wysokiej jakości regulowany wspornik kierownicy. Układ napędowy złożony jest z najwyższej jakości podzespołów SHIMANO zapewniających dobranie właściwego przełożenia łańcucha w trakcie jazdy. Model Vision posiada 24 biegi w systemie 3x8 z płynnym układem przeskoku łańcucha za pomocą podręcznych i ergonomicznych przerzutek. Solidny i wytrzymały mechanizm korbowy SHIMANO TY501 zawiera nowoczesną osłonę oraz połączony jest z wytrzymałymi pedałami, które posiadają powierzchnią antypoślizgową.

Cena:

2 899,00 zł

VISION LDS

VISION LDS
VISION LDS

Dzięki zastosowaniu odpowiednio wyprofilowanej kierownicy i specjalistycznych opon, ten damski model trekkingowy ułatwiający dojazd do szkoły, pracy czy też korzystanie w trakcie dłuższych wycieczek. Vision LDS sprawdzi się również doskonale na nierównym terenie.

Cena:

2 899,00 zł

VOYAGER LDS

VOYAGER LDS
VOYAGER LDS

Damski rower turystyczny Voyager LDS posiada obniżoną górną część rurową, co ułatwia wsiadanie. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej kierownicy i zastosowaniu specjalistycznych opon, ten damski model trekkingowy pozwala na dojazd do szkoły, pracy czy też korzystanie w trakcie dłuższych wycieczek.

Cena:

3 299,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl